Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB ile Madame Tussauds Arasında İşbirliği

23 Kasım, 2016 | 09:14

TÜRSAB ile Madame Tussauds Arasında İşbirliği

Madame Tussauds Balmumu Müzesi’nin İstanbul’da açılacak olan merkezi için TÜRSAB ile müze arasında bir işbirliği protokolü imzalandı.

Dünyanın en ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds, İstanbul’daki merkezini 28 Kasım’da İstiklal Caddesi’ndeki Grand Pera’da ziyarete açıyor.

Açılışa günler kala Madame Tussauds Balmumu Müzesi ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) arasında bir işbirliği protokolü imzalandı. İmza törenine TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ile Madame Tussauds İstanbul Grup Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner de katıldı.

İmza töreninde kısa bir konuşma yapan TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, müze hakkında bilgiler verdi ve Madame Tussauds’nun Türkiye için önemine dikkat çekti.

Müzede, Mustafa Kemal Atatürk, Angelina Jolie, Brad Pitt ve Arda Turan gibi Türkiye’den ile dünyadan 55 ünlü ismin heykelleri yer alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Madame Tussauds, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları