Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB heyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan’a o raporu sundu!

09 Ağustos, 2018 | 10:25

TÜRSAB heyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a o raporu sundu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyaret eden TÜRSAB heyeti o raporu da sundu. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve yönetici Bedirhan Bayka, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyaret etti.

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve başkan yardımcısı Bedirhan Bayka, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette, özellikle TÜRSAB’ın mali durumunun gündeme geldiği ifade edildi.

TÜRSAB heyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan’a o raporu sundu

TÜRSAB heyeti, Cumhurbaşkanını ziyaretinde, kurumun mali durumu ile ilgili hazırlanan o raporu da Erdoğan’a sundu. Bundan sonra TÜRSAB ile ilgili alınacak aksiyonların konuşulduğu görüşmede, TÜRSAB’ın daha önceki dönemlerde yaşadığı mali kayıpların temininin de gündeme geldiği bildirildi.

TÜRSAB ile ilgili ellerindeki tüm verileri Cumhurbaşkanı’na sunduğu öğrenilen heyetin atılacak adımlarla ilgili gerekli talimatları aldığı da öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bedirhan Bayka, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Firuz Bağlıkaya, Kültür ve Turizm Bakanı, Mehmet Ersoy, TURSAB Başkanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları