Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan genel kurul açıklaması

23 Ekim, 2013 | 09:31

tursab-genel-kurul-aciklama Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nden açıklama: 21. Olağan Genel Kurul toplantısı 30 Kasım Cumartesi, seçimler ise 01 Aralık Pazar günü yapılacak.

Yapılan açıklamada genel kurula katılacak üyelerin katılım formlarını en geç 30 Ekim’e kadar doldurarak TÜRSAB’a iletmeleri gerektiği bildirildi.

TÜRSAB’ın internet sitesinde “önemli duyuru” başlığıyla yer alan açıklamada 21. Olağan Genel Kurul toplantısının 30 Kasım’da seçimlerin ise 01 Aralık’ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – Anadolu Auditoriumu’nda yapılacağı belirtildi.

Açıklamada ayrıca genel kurul haziran listesinin 31.10.2013 tarihinde Bakanlığın WEB sitesinde ilan edileceği de belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, türsab açıklama, TÜRSAB duyuru, TÜRSAB Genel Kurul, türsab seçim,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları