Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan genel kurul açıklaması

23 Ekim, 2013 | 09:31

tursab-genel-kurul-aciklama Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nden açıklama: 21. Olağan Genel Kurul toplantısı 30 Kasım Cumartesi, seçimler ise 01 Aralık Pazar günü yapılacak.

Yapılan açıklamada genel kurula katılacak üyelerin katılım formlarını en geç 30 Ekim’e kadar doldurarak TÜRSAB’a iletmeleri gerektiği bildirildi.

TÜRSAB’ın internet sitesinde “önemli duyuru” başlığıyla yer alan açıklamada 21. Olağan Genel Kurul toplantısının 30 Kasım’da seçimlerin ise 01 Aralık’ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – Anadolu Auditoriumu’nda yapılacağı belirtildi.

Açıklamada ayrıca genel kurul haziran listesinin 31.10.2013 tarihinde Bakanlığın WEB sitesinde ilan edileceği de belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, türsab açıklama, TÜRSAB duyuru, TÜRSAB Genel Kurul, türsab seçim,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları