Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Filistin İnceleme Gezisi

02 Mayıs, 2017 | 20:17
TÜRSAB

TÜRSAB

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) 23-26 Mayıs Tarihlerinde Filistin’e İnceleme Gezisi Düzenliyor

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) yeni potansiyel pazarları incelemek için,  var olan çalışmaları destekler nitelikte veya yeni ürünler geliştirilmesine olanak sağlayacak biçimde görüşmeler yaparak karşılıklı turizm faaliyetleri olanaklarını araştırmak ve gelişmelerin takip edilmesi amacıyla inceleme ziyaretleri düzenleyecektir.

Filistin Turizm Bakanlığı, THY, ve TÜRSAB işbirliğinde , 23-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Filistin’e bir inceleme gezisi gerçekleştirileceği TÜRSAB resmi sitesinde açıklanmıştır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Filistin, İnceleme gezisi, Türsab,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları