Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB ‘tan önemli duyuru

02 Haziran, 2011 | 16:49

TÜRSAB ‘ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte gerçekleştireceği kahvaltılı toplantı iptal edildi.

İşte TÜRSAB’ın açıklaması;

“03 Haziran 2011 Cuma günü 09:00-11:00 saatleri arasında CHP ( Cumhuriyet Halk Partisi ) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ‘nun katılımı ile İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu ‘nda gerçekleştireceğimiz kahvaltılı toplantı, Sayın Kılıçdaroğlu ‘nun programında son anda meydana gelen önemli bir değişiklik nedeniyle kendilerinin ricası üzerine iptal edilmiştir.

Bilgilerinizi rica eder, saygılar sunarız.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
CHP, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP kemal Kılıçdaroğlu, CHP TÜRSAB toplantı, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Rumeli Salonu, Türsab, TÜRSAB CHP, TÜRSAB toplantı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları