Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Doğu Anadolu Turizmi İçin Akıl Takımı Kurdu

05 Mayıs, 2017 | 07:15
TÜRSAB Doğu Anadolu

TÜRSAB Doğu Anadolu

 

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Doğu Anadolu Turizmi İçin Akıl Takımı Kurdu

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı’nın turizm kapasitesinin arttırılması ve geliştirilmesi için Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) ile birlikte işbirliği protokolü imzaladı. Doğu Anadolu turizmini geliştirmek için, 4 Mayıs 2017’de TÜRSAB İstanbul Genel Merkezinde TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve SERKA Genel Sekreteri Hüsnü Kapu tarafınca bir işbirliği  protokolü imzaladı. TÜRSAB’dan yapılan yazılı basın açıklamasında işbirliği protokolünün amacı “Ezber bozan destinasyonlar ile değer yaratmayı, bölgenin sosyo-ekonomik kalkınmasına yeni iş alanı yaratmak” olarak açıklandı.

Doğu Anadolu İçin Akıl Takımı

Protokolle, bölge turizmini geliştirmek için çalışacak bir “Akıl Takımı” kuruldu. Akıl takımında, TÜRSAB Incoming Turizmi Komitesi Başkanı Aziz Ciga, Başkan Yardımcısı Timur Uzunoğlu, Komite Sekreteri Özdemir Sözmen, Kültür Turizmi Komitesi Başkanı Erdal Çeri, Kültürel Miras Projeleri Direktörü Köyüm Özyüksel, Kültürel Miras Projeleri Koordinatörü Ayşula Özgen ve SERKA Koordinatörü Musa Erdal yer aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akıl Takımı, Doğu Anadolu, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları