Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Doğu Anadolu Turizmi İçin Akıl Takımı Kurdu

05 Mayıs, 2017 | 07:15
TÜRSAB Doğu Anadolu

TÜRSAB Doğu Anadolu

 

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Doğu Anadolu Turizmi İçin Akıl Takımı Kurdu

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı’nın turizm kapasitesinin arttırılması ve geliştirilmesi için Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) ile birlikte işbirliği protokolü imzaladı. Doğu Anadolu turizmini geliştirmek için, 4 Mayıs 2017’de TÜRSAB İstanbul Genel Merkezinde TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve SERKA Genel Sekreteri Hüsnü Kapu tarafınca bir işbirliği  protokolü imzaladı. TÜRSAB’dan yapılan yazılı basın açıklamasında işbirliği protokolünün amacı “Ezber bozan destinasyonlar ile değer yaratmayı, bölgenin sosyo-ekonomik kalkınmasına yeni iş alanı yaratmak” olarak açıklandı.

Doğu Anadolu İçin Akıl Takımı

Protokolle, bölge turizmini geliştirmek için çalışacak bir “Akıl Takımı” kuruldu. Akıl takımında, TÜRSAB Incoming Turizmi Komitesi Başkanı Aziz Ciga, Başkan Yardımcısı Timur Uzunoğlu, Komite Sekreteri Özdemir Sözmen, Kültür Turizmi Komitesi Başkanı Erdal Çeri, Kültürel Miras Projeleri Direktörü Köyüm Özyüksel, Kültürel Miras Projeleri Koordinatörü Ayşula Özgen ve SERKA Koordinatörü Musa Erdal yer aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akıl Takımı, Doğu Anadolu, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları