Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Dijital Dönüşüm Çalıştayı 31 Ekim’de

23 Ekim, 2018 | 17:09

TÜRSAB Dijital Dönüşüm Çalıştayı 31 Ekim'de

TÜRSAB Dijital Dönüşüm Çalıştayı 31 Ekim’de. TÜRSAB ve Türkiye Bilişim Vakfı arasında başlatılan Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında organize edilen bir çalıştay düzenleniyor.

Eylül ayında Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Türkiye turizmine ve acentelerin etkin, verimli ve yenilikçi yöntemlerle çalışmasına katkı sağlamak amacıyla ‘Dijital Dönüşüm Projesi’nin hayata geçmesine yönelik işbirliği sözleşmesine imza atmıştı.

Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında üyelerinin cevaplayacağı anket sorularını geçtiğimiz günlerde TÜRSAB’ın sitesinden paylaştı.

Dijital Dönüşüm Çalıştayı 31 Ekim’de

Dijital Dönüşüm raporunun altyapısını oluşturmak üzere 31 Ekim 2018 Çarşamba günü, saat 09.30 – 17.00 arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda dijital trendler ve teknolojinin turizm sektöründe önemine ilişkin deneyimli danışman ve liderlerin katkıları ile interaktif paneller eşliğinde bir çalıştay organize edilecek.

Siteden yapılan açıklamada, TÜRSAB ile Türkiye Bilişim Vakfı’nın organize ettiği çalıştaya katılmak isteyen acentelerin burcu.osanmaz@tursab.org.tr veya berna.akar@tursab.org.tr mail adreslerine bilgi vermeleri istendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dijital Dönüşüm Çalıştayı, Dijital Dönüşüm Projesi, Faruk Eczacıbaşı, Firuz Bağlıkaya, Türkiye Bilişim Vakfı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TÜRSAB Dijital Dönüşüm Çalıştayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları