Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB, büyükelçilere ‘çok yönlü tanıtım’ yaptı!

06 Ekim, 2018 | 11:50

TÜRSAB, büyükelçilere çok yönlü tanıtım yaptı!

TÜRSAB, büyükelçilere ‘çok yönlü tanıtım’ yaptı. 5 ülkenin büyükelçisini Gaziantep ve Şanlıurfa’da ağırlayan TÜRSAB yönetimi, bölgenin tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanında ekonomik potansiyelini de misafirlerine anlattı.

5 ülkenin büyükelçisini Gaziantep ve Şanlıurfa’da ağırlayan TÜRSAB yönetimi, bölgenin tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanında ekonomik potansiyelini de misafirlerine anlattı.

TÜRSAB, büyükelçilere ‘çok yönlü tanıtım’ yaptı

Benzeri organizasyonları Türkiye’nin farklı bölgelerinde tekrarlayacaklarını anlatan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, konuk ettiği büyükelçilere Türkiye’nin kültürel zenginliklerini ve tarihi varlıklarını tanıtmanın yanında ekonomik potansiyelini de göstermeyi hedeflediklerini ifade etti.

Gaziantep ve Şanlıurfa’yı kapsayan TÜRSAB’ın organize ettiği geziye Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang, Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya, Bosna Hersek’in Ankara Büyükelçisi Bakir Sadoviç, Makedonya’nın Ankara Büyükelçisi Zvonko Mucunski ve Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi Andrii Sybiha iştirak etti.

Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ile öğle yemeğinde bir araya gelen TÜRSAB heyeti, daha sonra vali Ali Yerlikaya’yı makamında ziyaret etti. Valilikteki ziyarette tanıtıma katılan büyükelçilere Gaziantep’in ekonomik potansiyeli ve yatırım imkanları hakkında bir de sunum yapıldı.

Zeugma Mozaik Müzesi’ni de gezdiler

Organizasyonun ilk gününde çok yönlü tanıtıma katılan büyükelçiler Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi ve Gaziantep Kalesi’ni gezdi. İkinci gün ise Göbeklitepe, Balıklıgöl ve Halfeti Rumkale’yi gezen büyükelçiler TÜRSAB’ın çok yönlü tanıtımdan mutlu ayrıldılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balıklıgöl, Büyükelçiler, Çok yönlü tanıtım, Gaziantep, Göbeklitepe, Halfeti Rumkale, Sanjay Bhattacharyya, Şanlıurfa, Türsab, Yu Hongyang, Zeugma Mozaik Müzesi, Zvonko Mucunsk,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları