Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanından Selanik ziyareti

19 Mart, 2015 | 07:33

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, geçtiğimiz günlerde Yunanistan’ın Selanik kentine ziyarette bulundu.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, 14 Mart 2015 tarihinde Selanik Belediye Başkanı Yiannis Boutaris’in özel davetlisi olarak Selanik’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yunanistan ve Türkiye arasındaki ikili ilişkileri geliştirmek amacıyla özel projelerin konuşulduğu ziyarete, Selanik Belediyesi Turizm ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Spiros Pengas ve TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan da katıldı.

Görüşmelerin ardından Selanik Belediye Başkanı Yiannis Boutaris bağ evinde Başkan Ulusoy’u ağırladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy kimdir, Başaran Ulusoy selanik, Başaran Ulusoy Tursab, Başaran Ulusoy yunanistan, Selanik, Selanik Turu, Selanik Yunanistan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı, TURSAB Başkanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları