Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanı, Polonya İstanbul Başkonsolosu ile görüştü

20 Haziran, 2014 | 22:35

TÜRSAB Başkanı, Polonya İstanbul Başkonsolosu ile görüştü TÜRSAB Başkanı, Polonya İstanbul Başkonsolosu ile görüştü.

Polonya İstanbul Başkonsolosu Miroslaw STAWSKI ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy bir öğle yemeğinde bir araya gelerek, ikili turizm ilişkilerini geliştirmeye yönelik görüşmelerde bulundular.

Söz konusu yemeğe ayrıca TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Berna Akar, TÜRSAB Hukuk Departmanı’ndan Av. Çağla Elhan ve Av. Ayşe Didem Yılmaz katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berna Akar, Çağla Elhan, Miroslaw STAWSKI, Polonya İstanbul Başkonsolosu, Polonya İstanbul Başkonsolosu Miroslaw STAWSKI, TURSAB Başkanı, TÜRSAB Başkanı Ulusoy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları