Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanı ve Atina Büyükelçisinin Kapadokya gezisi

25 Haziran, 2014 | 15:27

TÜRSAB Başkanından Kapadokya gezisi T.C. Atina Büyükelçisi Kerim Uras ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy beraberinde, Yunan Parlamenter, İşadamları ve turizmcilerden oluşan bir heyet Kapadokya’ya bir gezi gerçekleştirdi.

Kapadokya ve Türk misafirperverliğinin Uluslararası platformda tanıtımı için son derece faydalı olan söz konusu organizasyona, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, T.C. Atina Büyükelçisi Bay ve Bayan Kerim Uras, Yunanistan Yeni Demokrasi Partisi Milletvekili ve Dışişleri ve Savunma Komisyonu Başkanı Konstantinos Tsiaras ve eşi, İşadamı Panagiotis Manias ve eşi, İşadamı Nikolaos Koutsianas ve eşi, İşadamı Kyrillos papakyrillou ve eşi, Heykeltraş Konstantinos Varotsos ve eşi, Dr. Afksendyois Kalangos ve T.C. Atina Büyükelçiliğinden Marilin Maria Ayanoğlu ve Despina Zako, TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanından Gülberk Aşyapar ve Hukuk departmanından Av. Ayşe Didem Yılmaz da katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina Büyükelçisi, Atina Büyükelçisi Kerim Uras, Başaran Ulusoy, Konstantinos Tsiaras, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları