Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanı ve Atina Büyükelçisinin Kapadokya gezisi

25 Haziran, 2014 | 15:27

TÜRSAB Başkanından Kapadokya gezisi T.C. Atina Büyükelçisi Kerim Uras ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy beraberinde, Yunan Parlamenter, İşadamları ve turizmcilerden oluşan bir heyet Kapadokya’ya bir gezi gerçekleştirdi.

Kapadokya ve Türk misafirperverliğinin Uluslararası platformda tanıtımı için son derece faydalı olan söz konusu organizasyona, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, T.C. Atina Büyükelçisi Bay ve Bayan Kerim Uras, Yunanistan Yeni Demokrasi Partisi Milletvekili ve Dışişleri ve Savunma Komisyonu Başkanı Konstantinos Tsiaras ve eşi, İşadamı Panagiotis Manias ve eşi, İşadamı Nikolaos Koutsianas ve eşi, İşadamı Kyrillos papakyrillou ve eşi, Heykeltraş Konstantinos Varotsos ve eşi, Dr. Afksendyois Kalangos ve T.C. Atina Büyükelçiliğinden Marilin Maria Ayanoğlu ve Despina Zako, TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanından Gülberk Aşyapar ve Hukuk departmanından Av. Ayşe Didem Yılmaz da katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina Büyükelçisi, Atina Büyükelçisi Kerim Uras, Başaran Ulusoy, Konstantinos Tsiaras, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları