Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanı ve Atina Büyükelçisinin Kapadokya gezisi

25 Haziran, 2014 | 15:27

TÜRSAB Başkanından Kapadokya gezisi T.C. Atina Büyükelçisi Kerim Uras ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy beraberinde, Yunan Parlamenter, İşadamları ve turizmcilerden oluşan bir heyet Kapadokya’ya bir gezi gerçekleştirdi.

Kapadokya ve Türk misafirperverliğinin Uluslararası platformda tanıtımı için son derece faydalı olan söz konusu organizasyona, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, T.C. Atina Büyükelçisi Bay ve Bayan Kerim Uras, Yunanistan Yeni Demokrasi Partisi Milletvekili ve Dışişleri ve Savunma Komisyonu Başkanı Konstantinos Tsiaras ve eşi, İşadamı Panagiotis Manias ve eşi, İşadamı Nikolaos Koutsianas ve eşi, İşadamı Kyrillos papakyrillou ve eşi, Heykeltraş Konstantinos Varotsos ve eşi, Dr. Afksendyois Kalangos ve T.C. Atina Büyükelçiliğinden Marilin Maria Ayanoğlu ve Despina Zako, TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanından Gülberk Aşyapar ve Hukuk departmanından Av. Ayşe Didem Yılmaz da katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina Büyükelçisi, Atina Büyükelçisi Kerim Uras, Başaran Ulusoy, Konstantinos Tsiaras, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları