Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’dan Sultanahmet mesajı

12 Ocak, 2016 | 11:06

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, Sultanahmet’te meydana gelen patlamaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, bugün Sultanahmet meydanında gerçekleşen terör saldırısının ardından kısa bir açıklama yaptı

Başaran Ulusoy açıklamasında “Uluslararası seyahat etme özgürlüğünü ortadan kaldıracak her türlü eylem, tüm dünyaya karşı yapılmıştır. Dünyanın tüm terörist örgütlere ve eylemlere karşı birlik, beraberlik ve işbirliği içerisinde hareket etmesi gerekmektedir. Her türlü terörist eylemi şiddetle kınıyor, lanetliyoruz. Ülkemize ve turizm camiamıza başsağlığı ve geçmiş olsun diliyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet meydanı patlama, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları