Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’a Meslek Hizmet Ödülü

10 Kasım, 2015 | 11:51

Başaran Ulusoy Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, Meslek Hizmet Ödülü’ne layık görüldü.

İstanbul Sarıyer Rotary Kulübü Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte, TÜRSAB Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Başaran Ulusoy, kulübün “Meslek Hizmet Ödülü”ne layık görüldü.

İstanbul Sürmeli Oteli’nde gerçekleştirilen törende TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün’e katkılarından dolayı ayrıca teşekkür belgesi verildi.

Törende konuşan Başaran Ulusoy, TÜRSAB ‘da görev aldığı süre zarfında hayata geçirdikleri hizmetlerden bahsetti. Türkiye’yi yurtdışında temsil ederken ülkedeki barış, ekonomi ve kadın hakları konusunda doğru bilgiler verilmesi gerektiğine dikkat çeken Ulusoy, ” Ülkenin huzuru birçok sektörü olduğu gibi turizm sektörünü de yakından ilgilendiriyor. Kültürel varlıklarımıza sahip çıkmalıyız. Özellikle yurtdışında tarihi dokuya zarar vermiyorlar ancak bizde durum farklı” ifadelerini kullandı.

Gastronomi konusunda önemli çalışmalar yürüttüklerini de değinen Başaran Ulusoy, “Gastronomi lezzet durakları bizim eserimiz. Hatay ve Antep mutfaklarını dünyaya tanıtmaya çalışıyoruz. Sektör olarak elbette sıkıntılarımız var ancak Türkiye’nin geleceğine umutla bakıyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy açıklama, Başaran Ulusoy ödül, Başaran Ulusoy Tursab, Sarıyer Rotary Kulübü, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Başkanı, TURSAB Haberleri, türsab seçim,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları