Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy Japonya’yı ziyaret etti

26 Ocak, 2015 | 12:01

türkiye seyahat acentaları birliği Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Japonya’nın başkenti Tokyo’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan’ın da eşlik ettiği Başaran Ulusoy, ziyaret kapsamında ilk olarak Japonya Seyahat Acentaları Birliği (JATA) Başkanı Tatsuro Nakamura ile görüştü. Görüşmede JATA, genel sekreteri Yoshinori Ochi de hazır bulundu.

İki ülke arasında karşılıklı turist trafiğini artırmaya yönelik neler yapılabileceğinin konuşulduğu ziyarette, JATA 2015 Genel Kurulu’nun Türkiye’de düzenlenmesi, 2014 yılının Turizm Faaliyetlerinin değerlendirilmesi, Travel Turkey 2015 Turizm Fuarı, Japonya’ya düzenlenilmesi öngörülen inceleme gezisi ve workshoplar hususları ele alındı.

Japon heyeti ile yapılan görüşmeler sonrası Tokyo Büyükelçiliği Kültür ve Turizm Müşaviri Ali Karakuş ve Tokyo Büyükelçisi Ahmet Bülent Meriç’in de katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Görüşmeler sırasında iki ülke arasındaki turizm ilişkilerinin durumu, gidişatı ve gelişimi, karşılıklı turizm politikaları, iki ülkenin turizm potansiyelinin en üst düzeye getirilmesi için kat edilmesi gereken yol ve çözüm önerileri konuşuldu.

Tüm Güzelliğiyle Japonya Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Bülent Meriç, Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy japonya, Başaran Ulusoy japonya turu, Japonya, Japonya Seyahat Acentaları Birliği, Japonya Turu, Japonya workshop, Tatsuro Nakamura, Tokyo Büyükelçiliği, Tokyo Büyükelçisi, Tokyo Büyükelçisi Ahmet Bülent Meriç, Travel Turkey 2015 Turizm Fuarı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TURSAB Haberleri,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları