Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy canlı yayında soruları yanıtladı

23 Ekim, 2015 | 08:06

Başaran Ulusoy Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, katıldığı TV programında soruları yanıtladı.

TÜRSAB Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Başaran Ulusoy, CNBC-E Televizyonunda yayınlanan “Finans Cafe” isimli programa konuk oldu.

Programda 2015’in son aylarına yaklaşılırken “Turizmde bu yılı kurtardık mı? sorusunun cevabı arandı.

Rusya’daki ekonomik kriz Türkiye’ye gelen Rus turist sayısındaki azalmaya dikkat çeken Başaran Ulusoy, Tunus’ta yaşanan olaylar sonrası Alman turistlerin daha çok Türkiye’yi tercih ettiğini ve Almanya pazarındaki payımızın yüzde 9 civarında arttığını söyledi.

Sunucunun “2016’da Türkler daha mı ucuz tatil yapacak?” sorusuna Ulusoy, yerli turistlerin erken rezervasyonlarda yüzde 30 yakın indirimlerden faydalabileceiğini söyledi.

29 Ekim dolayısıyla 4 güne çıkarılan tatile de değinen Başaran Ulusoy, çok kritik dönemlerden geçtiğimizi, Türk halkının sağduyusuna inandığını ve sandığa gitmemiz gerektiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Haberleri, Başaran Ulusoy Turizm, Başaran Ulusoy Tursab, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Başkanı, TURSAB Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları