Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya’nın ‘booking.com’ açıklaması kafa karıştırdı!

26 Temmuz, 2018 | 18:11

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya'nın 'booking.com' açıklaması kafa karıştırdı!

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya’nın ‘booking.com’ açıklaması kafa karıştırdı. Booking.com’un kapatılmasını değerlendiren TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın, “Hem vergi verme, hem burada bizim acentelerle rekabet et, olmaz” açıklaması, 15 gün önce yaptığı “booking.com yakında açılacak” sözleriyle ters düştü!

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada booking com’un yakında açılacağını yönündeki açıklamalarının aksine bugün bu konuda tam tersini söyledi.

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya’nın ‘booking.com’ açıklaması kafa karıştırdı

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya basına yaptığı açıklamada booking. com ile olarak, “Abartacak bir durum yok. Bırakın da Türkiye’de Türklere Türk acenteler satış yapsın. Hem vergi verme, hem burada bizim acentelerle rekabet et, olmaz. Booking’in olmaması Türkiye’de turizmle ilgili negatif bir algı oluşturmasın. Bu çok küçük bir segment. Türkiye’de Türklere satış yapması kısıtlandı. Bunun yanında bir sürü Türk portal bu hizmeti veriyor.” ifadelerini kullandı.

Bağlıkaya daha önce ‘açılacak’ demişti

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya 8 Temmuz’da CNN Türk’te katıldığı bir programda, booking.com’un yakın zamanda yeniden açılacağını ifade etmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
booking.com, Firuz Bağlıkaya, Türk turizmi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği, TURSAB Başkanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları