Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkan Adayı Erdem; “Güçlü TÜRSAB, Güçlü Türkiye”

20 Haziran, 2017 | 10:06
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem

TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem

 

TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem Karadeniz buluşmasında Samsun’da düzenlediği toplantıda çarpıcı açıklamalarda bulundu; “Güçlü TÜRSAB, Güçlü Türkiye”

 

TÜRSAB Başkan Adayı; “Güçlü TÜRSAB, Güçlü Türkiye”

“Güçlü TÜRSAB, Güçlü Türkiye” sloganı ile yola çıktılarını ifade eden Erdem, TÜRSAB’da değişimi hedeflediklerini ifade ederek, “Türkiye’de turizmin bel kemiğini oluşturan turizm ve seyahat acentelerimiz ne yazık ki son yıllarda yalnız bırakıldı. Acenteler biterse turizmin tamamı biter. Acentelerin bitip yok olmasını engellemek için buradayız. Hepimiz için TÜRSAB’da değişimi hedefleyerek başkan adayı oldum. Artık değişimin zamanı gelmiştir. Bu gemi batarsa hepimiz batarız. Bizim hiç kimseyle kavgamız yok. Turizmde birlik ve beraberlik için yola çıktık” şeklinde konuştu.

 

“Güçlü Acente, Güçlü TÜRSAB”

Başkan adayı Erdem, “seçim bildirgemizde yer alan 32 maddenin TÜRSAB başkanı seçildiğimde yerine getirmek üzere benim seyahat acentelerine verdiğim şeref sözüdür” diye belirtti ve devam etti; “32 madde içerisinde acentelerimizin sorunlarına çözüm olacak, elini güçlendirecek pek çok projemiz var. Genel merkezin güçlü olması bize bir şey kazandırmaz, önemli olan acentelerin güçlü olmasıdır. Arka arkaya acente açılmasına son vererek, seyahat acentesi kurulmasına kısıtlama getireceğiz. Bu şekilde yaşam mücadelesi veren seyahat acentelerinin pazar paylarının başkaları tarafından çalınmasını engelleyeceğiz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güçlü Türkiye, Güçlü TÜRSAB, TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları