Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Başkan Adayı Erdem; “Güçlü TÜRSAB, Güçlü Türkiye”

20 Haziran, 2017 | 10:06
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem

TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem

 

TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem Karadeniz buluşmasında Samsun’da düzenlediği toplantıda çarpıcı açıklamalarda bulundu; “Güçlü TÜRSAB, Güçlü Türkiye”

 

TÜRSAB Başkan Adayı; “Güçlü TÜRSAB, Güçlü Türkiye”

“Güçlü TÜRSAB, Güçlü Türkiye” sloganı ile yola çıktılarını ifade eden Erdem, TÜRSAB’da değişimi hedeflediklerini ifade ederek, “Türkiye’de turizmin bel kemiğini oluşturan turizm ve seyahat acentelerimiz ne yazık ki son yıllarda yalnız bırakıldı. Acenteler biterse turizmin tamamı biter. Acentelerin bitip yok olmasını engellemek için buradayız. Hepimiz için TÜRSAB’da değişimi hedefleyerek başkan adayı oldum. Artık değişimin zamanı gelmiştir. Bu gemi batarsa hepimiz batarız. Bizim hiç kimseyle kavgamız yok. Turizmde birlik ve beraberlik için yola çıktık” şeklinde konuştu.

 

“Güçlü Acente, Güçlü TÜRSAB”

Başkan adayı Erdem, “seçim bildirgemizde yer alan 32 maddenin TÜRSAB başkanı seçildiğimde yerine getirmek üzere benim seyahat acentelerine verdiğim şeref sözüdür” diye belirtti ve devam etti; “32 madde içerisinde acentelerimizin sorunlarına çözüm olacak, elini güçlendirecek pek çok projemiz var. Genel merkezin güçlü olması bize bir şey kazandırmaz, önemli olan acentelerin güçlü olmasıdır. Arka arkaya acente açılmasına son vererek, seyahat acentesi kurulmasına kısıtlama getireceğiz. Bu şekilde yaşam mücadelesi veren seyahat acentelerinin pazar paylarının başkaları tarafından çalınmasını engelleyeceğiz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güçlü Türkiye, Güçlü TÜRSAB, TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları