Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Barolar Birliği ile anlaştı

15 Haziran, 2016 | 07:47

TÜRSAB Barolar Birliği ile anlaştı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ile Barolar Birliği arasında avukatlara ve ailelerine indirimli tatil fırsatı doğuran protokol imzalandı.

TÜRSAB ile Barolar Birliği arasındaki anlaşma gereğince TÜRSAB üyesi 60 tur operatörü, yaklaşık 100 bin avukat ve ailesine yüzde 30’ları bulan indirim uygulayacak.

TÜRSAB’dan konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ile Türkiye Barolar Birliği arasında; Türkiye’nin 81 ilindeki 79 Baro’ya kayıtlı 95 bin 280 Avukat ile Avukatlık Stajını yapan 11 bin 500 Avukat ve ailelerine uygun fiyatlı yurt içi tatil sunulması ve sıkıntılı geçen bu yılda turizm sektörüne katkı sağlanması amacıyla gerçekleştirilen mutabakat çerçevesinde bir protokol imza töreni ve basın toplantısı düzenlenmiştir.

TÜRSAB Barolar Birliği ile anlaştı

Törene Birliğimiz Başkanı Başaran Ulusoy Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün ve Türkiye Barolar Birliği Başkan Başdanışmanı Avukat Zafer Köken katılmış olup konuşmaların ardından bir protokol imzalanmıştır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barolar Birliği, Başaran Ulusoy, Metin Feyzioğlu, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları