Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Baraner; ” Türk Turizmi Bu Yıl Ayağa Kalkacak”

26 Mayıs, 2017 | 09:38
TÜRSAB Hüseyin Baraner

TÜRSAB Hüseyin Baraner

TÜRSAB Yurt Dışı Temsilcisi Baraner; ” Türk Turizmi İçin Bu Yıl Ayağa Kalkacak” Dedi

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Yurt Dışı Temsilcisi Hüseyin Baraner, Batı Avrupa’dan her gün daha fazla rezervasyon geldiğini belirterek “Mayıs ayında ilk defa Avrupa piyasalarının tümünde %5 ile %30 oranında artış var. Avrupalı turist açısından Türkiye’de piyasalara dönüş ve bereket yılı olacak, Türk turizmi için bu yıl ayağa kalkma yılı olacak” dedi.

Turizmde, otellere yönelik yatırım kadar tanıtım ve pazarlama çalışmalarının da önemli odluğunu vurgulayan Baraner, İşletme sahiplerinin daha çok otel tadilatı ve yenileme çalışmalarına para yatırdığını dile getirdi. Baraner, oteller tek ülkeden gelen turistlerle doldurulduğu zaman beklenilen fiyatların alınamadığını, her turistin yeni arkadaşlıklar edinmek, kültürler tanımak için farklı ülkelerden müşterilerin tercih ettiği otellere gittiğini söyledi. Bunun için de dış ilişkilere önem vermek gerektiğinin altını çizen Baraner, daha güçlü bir turizm sektörünü Türkiye’de kalıcı ve sürdürülebilir şekilde oluşturmak gerektiğini vurguladı.

Baraner; “Türk Turizmi Tecrübelendi”

Baraner, Türk ekonomisinin lokomotifinin turizm olduğunu ve turizmin de tüm sektörleri etkilediğine değinerek, Türk turizminin tecrübe kazandığını ve bu deneyimi büyük bir kazanca dönüştürmek gerektiğini anlattı.

Baraner, AA muhabirine yaptığı açıklamada, turizmin gelişmesine yönelik TÜRSAB’ın desteğiyle çalışmalar yaptıklarını belirterek, eylül ayında 300 Alman seyahat acentesini Antalya’ya getireceklerini açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Türk turizmi, TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları