Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan Android İstanbul Projesi tanıtım sunumu

02 Ağustos, 2013 | 11:50

TÜRSAB'dan Android İstanbul Projesi tanıtım sunumu İstanbul’un turizm konusundaki gelişimine katkı sağlamak ve İstanbul’un küresel ve turizm cazibe bölgesi olmasını sağlamak amacıyla Android İstanbul isimli bir proje gerçekleştiriliyor.

Proje, T.C. Kalkınma Bakanlığı ve İstanbul İl Özel İdaresi insiyatifinde, İstanbul Kalkınma Ajansı ve TÜRSAB’ın desteği ile turizm sektörünün yeni teknoloji ve tanıtım materyalleri ile geliştirilmesini sağlıyor.

TÜRSAB’ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre,proje kapsamında 6 Ağustos 2013 saat 15:00’de TÜRSAB Genel Merkez’de TÜRSAB üyesi acentalara proje ayrıntılı bir şekilde tanıtılarak, veri tabanında yer almalarının kendilerine sağlayacakları faydalar ve mobil uygulamaya konulacak verilerin oluşmasına sağlayabilecekleri katkılar hususlar görüşülecek.

TÜRSAB Genele Merkez’de gerçekleşecek sunumla,proje hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Android, Android İstanbul Projesi, İstanbul Projesi, Türsab, TÜRSAB Android İstanbul Projesi, TÜRSAB Genel Merkez, TURSAB Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları