Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, Ukraynalı acenteleri Kültür ve Kış Turizmi kapsamında misafir etti!

25 Ekim, 2018 | 14:43

TÜROB, Ukraynalı acenteleri Kültür ve Kış Turizmi kapsamında misafir etti!

TÜROB, Ukraynalı acenteleri Kültür ve Kış Turizmi kapsamında misafir etti. TÜROB, Ukrayna turizm pazarında “Kültür ve Kış Turizmi” temalı tanıtım çalışmaları kapsamında, Alf Tur Operatörüne bağlı seyahat acentesi temsilcilerini İstanbul, Kayseri ve Kapadokya’da ağırlandı.

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Ukrayna turizm pazarında “Kültür ve Kış Turizmi” temalı tanıtım çalışmaları kapsamında, Alf Tur Operatörüne bağlı seyahat acentesi temsilcilerini İstanbul, Kayseri ve Kapadokya’da misafir etti.

TÜROB, Ukraynalı acenteleri Kültür ve Kış Turizmi kapsamında misafir etti

Turizmde önemli hedef pazarlarından olan Ukrayna’yla temaslar devam ediyor. TÜROB da Ukrayna pazarında “Kültür ve Kış Turizmi” temalı olarak sürdürülen tanıtım çalışmaları kapsamında, ülkede faaliyet gösteren Alf Tur Operatörüne bağlı seyahat acentesi temsilcilerinden oluşan iki ayrı grup İstanbul, Kayseri ve Kapadokya’da ağırlandı.

İstanbul ve Kapadokya’nın tarihi ve turistik güzelliklerini görme imkanı bulan Ukraynalı acente yetkilileri, Point Hotel Taksim, Ramada Cappadocia ve Radisson Blu Kayseri otellerinde konuk edildi.

WTS ile Ukrayna Kayak Turları’nın keyfini çıkarın!

Kültür ve Turizm Bakanlığı organizasyonu, TÜROB ve THY işbirliğiyle ekim ayı başında düzenlenen Ukrayna Workshop etkinliği Kiev’de organize edilmişti. Kapadokya, Kayseri ve İstanbul başta olmak üzere, kış turizminin tanıtımı için düzenlenen “Sınırsız Türkiye” adlı etkinlikte, Türkiye’den otelciler ile Ukrayna’daki tur operatörleri ve acenteler bir araya gelmişti.

Geçtiğimiz hafta da Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ömer Arısoy ve Ukrayna Ekonomik Kalkınma ve Ticaret Bakanı Yardımcısı Mykhailo Titarchuk eşbaşkanlığında, turizm örgütlerinin de katılımıyla Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Türkiye – Ukrayna Turizm Karma Komisyonu toplantısı gerçekleştirilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Kış Turizmi, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Mykhailo Titarchuk, Ömer Arısoy, TUROB, Ukrayna acenteler, Ukrayna kış turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları