Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, ‘Ukrayna Workshop’u ile üst gelir grubunu hedefliyor!

12 Eylül, 2018 | 12:31

TÜROB, ‘Ukrayna Workshop’u ile üst gelir grubunu hedefliyor. Türkiye Otelciler Birliği, gelir düzeyi yüksek turistlere yönelik önemli bir tanıtım etkinliğine daha imza atmaya hazırlanıyor.

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), gelir düzeyi yüksek turistlere yönelik önemli bir tanıtım etkinliğine daha imza atacak. TÜROB tarafından düzenlenen ‘TÜROB Ukrayna Workshop’u 2 Ekim’de Kiev’de gerçekleştirilecek.

TÜROB’un etkinliğine Türkiye’nin önemli turizm pazarları arasında bulunan Ukrayna’dan yaklaşık 150 turizmcinin katılması hedefleniyor. TÜROB Başkanı Timur Bayındır, yeni turizm ürünleriyle gelir düzeyi yüksek yabancı turist grubunu çekebilmeyi beklediklerini ifade etti.

Timur Bayındır, Çin ve Balkan ülkeleri gibi diğer pazarlarda da etkinlikler planladıklarının altını çizdi.

TÜROB, ‘Ukrayna Workshop’u ile üst gelir grubunu hedefliyor

Türkiye Otelciler Birliği’nin Türk turizminin çeşitlendirilmesi kapsamında, İstanbul’un yanı sıra Kayseri-Kapadokya ortak destinasyon çalışmalarında yeni bir adım atılıyor. İlk hedef pazar olarak seçilen Ukrayna’nın önde gelen seyahat acenteleri ve tur operatörlerinin ağustos ayında Kayseri ve Kapadokya’da ağırlanmasının ardından bu kez de Ukrayna’da önemli bir etkinliğe imza koyacak.

‘TÜROB Ukrayna Workshop’u 2 Ekim’de Kiev’de

TÜROB tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ve THY Kiev Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ‘TÜROB Ukrayna Workshop’u 2 Ekim’de Kiev’de gerçekleştirilecek. Kiev’deki etkinliğe katılmak için kayıt yapmak isteyen üyelerin 17 Eylül 2018 tarihine kadar TÜROB’a başvurması gerekiyor.

Türkiye’den workshop’a katılım 20 kişi ile sınırlandırılırken, katılımcılar başvuru sırasına göre belirlenecek. Ukrayna tarafından da 150 kişilik tur operatörü, acente ve basın grubu davet edilecek.

Hedef, turistin harcamalarını artırmak

TÜROB Başkanı Timur Bayındır, yeni turizm ürünleriyle gelir düzeyi yüksek yabancı turist grubunu çekebilmeyi hedeflediklerini belirtti.

Başkan Bayındır, kış sezonunda Ukrayna’dan İstanbul, Kayseri ve Kapadokya’nın kültür+kış turizmi paket satışlarını yeni bir ürün olarak pazarlamayı amaçladıklarını söyledi. Workshop ile aynı dönemde Ukrayna Uluslararası Seyahat Fuarı’nın da gerçekleştirleceğini belirten Timun Bayındır, “Bunun için aynı döneme denk getirmek istedik. Türkiye’den ve Ukrayna’dan hükümet yetkililerinin de etkinliğe katılımını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Timur Bayındır ayrıca, Çin ve Balkan ülkeleri gibi diğer ülkelerde de workshop etkinlikleri planladıklarına dikkat çekti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
HY Kiev Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Timur Bayındır, Türkiye Otelciler Birliği, TUROB, TÜROB Ukrayna Workshop, Ukrayna, Ukrayna Uluslararası Seyahat Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları