Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB; Türkiye – Kuzey Yunanistan Turizm Toplantısı Gerçekleşti

09 Eylül, 2017 | 09:42

 

Selanik Türkiye Kuzey Yunanistan Turizm Toplantısı

Türkiye – Kuzey Yunanistan arasında Turizm toplantısı Türkiye Otelciler Birliği katılımıyla gerçekleşti

 

T.C.Selanik Başkonsolosu Sayın Orhan Yalman OKAN ev sahipliğinde; 6 Eylül 2017 tarihinde Selanik Belediye Başkanı Yardımcısı Spiros Pengas, Yunanistan Kültür ve Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı Thanos Alexandros, Tourism Plus Genel Müdürü Nikos Sapountzis, Selanik Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Müdürü Yiannis Aslanis’in katılımlarıyla T.C. Selanik Başkonsolosluğu’nda, bir toplantı gerçekleşmiştir. Toplantıya TÜROB Genel Müdürü İsmail Taşdemir katılmış ve toplantı kapsamında, Başbakanlar seviyesinde Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi Toplantısı, Türkiye ve Yunanistan Turizm Bakanlıkları tarafından İzmir’de yapılması öngörülen Ortak Turizm Komitesi Toplantısı öncesi öncelikli konular değerlendirilmiş ve işbirliği ve diyalog sürecinin devam ettirilmesi yönünde geleceğe yönelik işbirliği projeleri ele alınmıştır.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kuzey Yunanistan, Turizm Toplantısı, Türkiye, TUROB,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları