Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, Selanik Philoxenia Turizm Fuarı Yolcusu

15 Kasım, 2016 | 09:27

TÜROB, Selanik’te düzenlenecek Philoxenia Uluslararası Turizm Fuarı’na katılacak.

TÜROB, Selanik’te düzenlenecek Philoxenia Uluslararası Turizm Fuarı’na katılacak.

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Yunanistan’ın Selanik şehrinde 18-20 Kasım 2016 tarihleri arasında, 32.kez gerçekleştirilecek “Philoxenia Uluslararası Turizm Fuarı”na katılıyor.

Fuar ve Pazar hakkında açıklama yapan TÜROB Başkan Yardımcısı ve Fuarlar, Tanıtım ve Pazarlama Komitesi Başkanı Müberra Eresin; “Yunanistan, coğrafi yakınlık ve kültürel bağlarımız sebebiyle, uzun yıllardır işbirliği içerisinde olduğumuz ve ülkemiz turizminin gelişimine katkı sağlayan önemli bir kaynak pazardır” ifadelerini kullandı.

Özellikle İstanbul’un Yunan halkı için değerinin tartışılmaz bir gerçek olduğunu söyleyen Müberra Eresin, “iki ülke arasındaki dostluk ve işbirliği her zaman yerini korumaktadır. Özellikle, son yıllarda ülkemizden, Yunanistan’a giden turist sayısında da ciddi bir artış gözlemlenmekte. Yunanistan ve Türkiye’nin birbirleri için önemli komşular olduğu açıkça görülmektedir” dedi.

Selanik Fuarına çok uzun yıllardır katıldıklarını belirten Eresin, “Fuarda her seferinde özel bir konsept geliştirme çabası gösterdik. Bu yıl da, Yunan meslektaşlarımıza özel bir davet hazırladık ve Atina Tanıtma Müşavirliğimizin de yoğun destek ve çabalarıyla, Yunan acentalarını standımızda ağırlayacağız” dedi.

TÜROB, Selanik’te düzenlenecek Philoxenia Uluslararası Turizm Fuarı’na katılacak.

TÜROB, fuar süresince Selanik Helexpo Fuar Merkezi’nde 15. Salonda 50 numaralı Türkiye standında, yer alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Selanik, Turizm Fuarı, TUROB,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları