Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, Selanik Philoxenia Turizm Fuarı Yolcusu

15 Kasım, 2016 | 09:27

TÜROB, Selanik’te düzenlenecek Philoxenia Uluslararası Turizm Fuarı’na katılacak.

TÜROB, Selanik’te düzenlenecek Philoxenia Uluslararası Turizm Fuarı’na katılacak.

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Yunanistan’ın Selanik şehrinde 18-20 Kasım 2016 tarihleri arasında, 32.kez gerçekleştirilecek “Philoxenia Uluslararası Turizm Fuarı”na katılıyor.

Fuar ve Pazar hakkında açıklama yapan TÜROB Başkan Yardımcısı ve Fuarlar, Tanıtım ve Pazarlama Komitesi Başkanı Müberra Eresin; “Yunanistan, coğrafi yakınlık ve kültürel bağlarımız sebebiyle, uzun yıllardır işbirliği içerisinde olduğumuz ve ülkemiz turizminin gelişimine katkı sağlayan önemli bir kaynak pazardır” ifadelerini kullandı.

Özellikle İstanbul’un Yunan halkı için değerinin tartışılmaz bir gerçek olduğunu söyleyen Müberra Eresin, “iki ülke arasındaki dostluk ve işbirliği her zaman yerini korumaktadır. Özellikle, son yıllarda ülkemizden, Yunanistan’a giden turist sayısında da ciddi bir artış gözlemlenmekte. Yunanistan ve Türkiye’nin birbirleri için önemli komşular olduğu açıkça görülmektedir” dedi.

Selanik Fuarına çok uzun yıllardır katıldıklarını belirten Eresin, “Fuarda her seferinde özel bir konsept geliştirme çabası gösterdik. Bu yıl da, Yunan meslektaşlarımıza özel bir davet hazırladık ve Atina Tanıtma Müşavirliğimizin de yoğun destek ve çabalarıyla, Yunan acentalarını standımızda ağırlayacağız” dedi.

TÜROB, Selanik’te düzenlenecek Philoxenia Uluslararası Turizm Fuarı’na katılacak.

TÜROB, fuar süresince Selanik Helexpo Fuar Merkezi’nde 15. Salonda 50 numaralı Türkiye standında, yer alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Selanik, Turizm Fuarı, TUROB,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları