Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, MITT Moskova Turizm Fuarında Stand Açacak

14 Mart, 2017 | 09:16

mitt moskova turizm fuari

TÜROB, MITT Moskova Turizm Fuarında Stant Açacak

ITB Berlin fuarının bitmesi sonrasında, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Moskova’da 14 – 16 Mart tarihleri arasında başlayacak olan MITT Turizm fuarında stand açarak katılma kararı aldı. TÜROB fuara 8.pavyon 1.salonda yer alan Türkiye standında katılım sağlayacak.

TÜROB Başkanı Timur Bayındır ise konu ile ilgili açıklamasında; ” Rusya ile son bir buçuk yılda yaşanan gerilimden en çok etkilenen sektör turizm ve dolayısıyla ticaret hayatı oldu. Pazarda %80’ne yakın kayıp yaşadık. Özellikle ülkemizin güneyinde ana pazar olan Rusya’nın neredeyse durma noktasına gelmesi, bölgedeki turizmcileri ciddi anlamda sıkıntıya soktu. Son zamanlarda olumlu adımların atılması ve ilişkilerin yeniden başlaması ile bu yıl, Rusya’dan gelecek turistlerin iki katı artış yaşanacağını düşünmekteyiz. Bundan dolayı kaynak pazarların çeşitliliğinin önemini anladık ve maalesef ki tecrübe ettik. Umuyoruz ki turizmin ülke ekonomisindeki yerinin önemini temel alarak, çok daha sağlam ve çok yönlü bir turizm politikası izleyebiliriz. Fuar süresince ülkedeki tur operatörleri ve karar vericiler ile ikili temaslar kurularak, iş hacmimizi geri kazanmayı hedefliyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
MITT Moskova Turizm Fuarı, Türkiye Otelciler Birliği, TUROB, TUROB Başkanı Timur Bayındır,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları