Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, Güney Afrika Turizm Fuarında

18 Nisan, 2017 | 12:19
Guney Afrika Turizm Fuarı TUROB

Guney Afrika Turizm Fuarı TUROB

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Cape Town şehrinde 19-21 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek WTM Africa Turizm Fuarı’nda Stand Açıyor…

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Timur Bayındır; ” Bölgedeki ekonomik gelişmelerin etkisiyle ve özellikle ülkemiz ve Afrika kıtası ülkeleri arasında gelişen ticaret ve iş ortakları ile bu pazar dikkat çekici hale gelmiştir. 2014 ve 2014 yıllarında kıtadan 800.000 üzerinde turist ağırladık. 2016 yılında yaşanan genel gerileme ile bu rakam 600.000 dolaylarında kaldı.  Kıta’nın kaynak pazar olarak potansiyeli, hava yolu bağlantılarının da avantajıyla devam etmektedir. Ülkemizin izlediği çok boyutlu dış politika çerçevesinde sağlanan karşılıklı anlaşmalar, e-vize sisteminin hayata geçirilmesi, turizm sektörü olarak bölgedeki tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin arttırılması neticesinde ülkemize gelecek turist sayısının istikrarlı olarak artacağını öngörmekteyiz.” demiştir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güney Afrika, Timur Bayındır, TUROB,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları