Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, Güney Afrika Turizm Fuarında

18 Nisan, 2017 | 12:19
Guney Afrika Turizm Fuarı TUROB

Guney Afrika Turizm Fuarı TUROB

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Cape Town şehrinde 19-21 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek WTM Africa Turizm Fuarı’nda Stand Açıyor…

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Timur Bayındır; ” Bölgedeki ekonomik gelişmelerin etkisiyle ve özellikle ülkemiz ve Afrika kıtası ülkeleri arasında gelişen ticaret ve iş ortakları ile bu pazar dikkat çekici hale gelmiştir. 2014 ve 2014 yıllarında kıtadan 800.000 üzerinde turist ağırladık. 2016 yılında yaşanan genel gerileme ile bu rakam 600.000 dolaylarında kaldı.  Kıta’nın kaynak pazar olarak potansiyeli, hava yolu bağlantılarının da avantajıyla devam etmektedir. Ülkemizin izlediği çok boyutlu dış politika çerçevesinde sağlanan karşılıklı anlaşmalar, e-vize sisteminin hayata geçirilmesi, turizm sektörü olarak bölgedeki tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin arttırılması neticesinde ülkemize gelecek turist sayısının istikrarlı olarak artacağını öngörmekteyiz.” demiştir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güney Afrika, Timur Bayındır, TUROB,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları