Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TUROB, Dubai’de ATM 2010 Turizm Fuarı’na katılıyor

04 Mayıs, 2010 | 09:37

Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB), 4-7 Mayıs tarihleri arasında, Dubai’de düzenlenecek olan ‘ATM 2010 Turizm Fuarı’na katılacak.

UROB Başkan Yardımcısı Osman Öztürk, TUROB Başkan Yardımcısı Müberra Eresin, TUROB Yönetim Kurulu Üyesi Esra Değirmenci’nin de aralarında bulunduğu TUROB Yönetim Kurulu üyelerinin katılacağı fuarda, İstanbul standını ziyaret edenler, 2010 Avrupa Kültür Başkenti olan İstanbul’a ve ülkemize davet edilecek.

Fuar süresince, TUROB’un standını ziyaret edenlere, Arapça olarak hazırlanan İstanbul Guide, CD ve haritaları verilecek.

Son yıllarda, Ortadoğu ile olan sıcak ilişkiler, bazı ülkeler ile karşılıklı vizelerin kalması gibi nedenlerden dolayı, Arap dünyası turizmde yönünü Türkiye’ye çevirmiştir. Arap dünyasından gelen turist sayısındaki hızlı yükselişe paralel olarak TUROB, gerek bu pazarda katılacağı fuarlar, gerekse Ortadoğu’dan ülkemize gelecek olan misafirler için Arapça olarak İstanbul Guide, CD ve haritaları hazırladı.

Nitekim, bu yılın ilk 3 ayında ülkemize gelen turist sayısına bakıldığında, Almanya % 16,53 (525 517) ile birinci, İran % 13,86 (440 589) ile ikinci, Bulgaristan % 7,92 (251 890) ile üçüncü sıradadır. Bulgaristan’ı; Gürcistan, Suriye, Rusya Federasyonu, Yunanistan, İngiltere, Azerbaycan ve Fransa takip etmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ATM 2010 Turizm Fuarı, Dubai ATM 2010 Turizm Fuarı, Dubai Fuarı, Müberra Eresin, Osman Öztürk, Turizm Haberleri, TUROB, TUROB Başkan Yardımcısı, TUROB Dubai, TUROB Haberleri, TUROB Osman Öztürk,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları