Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, Çin Hangzhou Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

07 Mart, 2017 | 19:09

hangzhou bölgesi cin halk cumhuriyeti

TÜROB, Çin Bölgesi Hangzhou Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti. Çin Halk Cumhuriyetinden Gelen Hangzhou Bölge Heyeti Tanıtımı Düzenlendi.

Türkiye Otelciler Birliği ( TÜROB), Çin Halk Cumhuriyeti Hangzhou bölgesinden gelen heyet ile Hangzhou bölgesi tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya, Türkiye  Otelciler Birliği adına Yönetim Kurul Üyesi Kasım Zoto, Hangzhou Bölgesi Belediye Başkanı Yardımcısı Zhang Jianting, İstanbul Turizm İşlerinden Sorumlu Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Qian Bo’nun katılım göstermiştir. İstanbul Hilton Bosphorus Hotel’de gerçekleşen toplantının  açılış konuşmasını Sayın Kasım Zoto gerçekleştirmiştir.

Hangzhou Bölgesi Belediye Başkanı ise yaptığı konuşmada; ” Hangzhou bölgesinin pirinç ve ipek, doğal güzellikleri ile 5 bin yıllık bir medeniyete sahip Çin Halk Cumhuriyetinin gizli cenneti olarak bilinmektedir. Türk kardeşlerimizi şehrimizde ağırlamak istiyoruz.” dedi.

Çin Halk Cumhuriyeti Hangzhou Bölgesi

zhejiang sehri hangzhou bolgesi cin

Çin Halk Cumhuriyeti bölgesi olan Hangzhou, Şangay’ın 180 km güney batısında yer almaktadır. Yangtze Nehri Deltasında yer alan bölgenin başkenti Zhejiang ‘dır. Marco Polo 12.yüzyılda Zheliang kentini ziyaret ettiğinde kent için dediği söz “dünyanın en göz kamaştırıcı kenti” ile şehrin cennetten bir köşe olduğunu belirtmekteydi. Şehrin doğallığı ve duruluğu  dünyanın her yerinden turist çekmesine sebep olmaktadır.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin Halk Cumhuriyeti, Hangzhou, TUROB,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları