Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, Çin Hangzhou Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

07 Mart, 2017 | 19:09

hangzhou bölgesi cin halk cumhuriyeti

TÜROB, Çin Bölgesi Hangzhou Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti. Çin Halk Cumhuriyetinden Gelen Hangzhou Bölge Heyeti Tanıtımı Düzenlendi.

Türkiye Otelciler Birliği ( TÜROB), Çin Halk Cumhuriyeti Hangzhou bölgesinden gelen heyet ile Hangzhou bölgesi tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya, Türkiye  Otelciler Birliği adına Yönetim Kurul Üyesi Kasım Zoto, Hangzhou Bölgesi Belediye Başkanı Yardımcısı Zhang Jianting, İstanbul Turizm İşlerinden Sorumlu Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Qian Bo’nun katılım göstermiştir. İstanbul Hilton Bosphorus Hotel’de gerçekleşen toplantının  açılış konuşmasını Sayın Kasım Zoto gerçekleştirmiştir.

Hangzhou Bölgesi Belediye Başkanı ise yaptığı konuşmada; ” Hangzhou bölgesinin pirinç ve ipek, doğal güzellikleri ile 5 bin yıllık bir medeniyete sahip Çin Halk Cumhuriyetinin gizli cenneti olarak bilinmektedir. Türk kardeşlerimizi şehrimizde ağırlamak istiyoruz.” dedi.

Çin Halk Cumhuriyeti Hangzhou Bölgesi

zhejiang sehri hangzhou bolgesi cin

Çin Halk Cumhuriyeti bölgesi olan Hangzhou, Şangay’ın 180 km güney batısında yer almaktadır. Yangtze Nehri Deltasında yer alan bölgenin başkenti Zhejiang ‘dır. Marco Polo 12.yüzyılda Zheliang kentini ziyaret ettiğinde kent için dediği söz “dünyanın en göz kamaştırıcı kenti” ile şehrin cennetten bir köşe olduğunu belirtmekteydi. Şehrin doğallığı ve duruluğu  dünyanın her yerinden turist çekmesine sebep olmaktadır.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin Halk Cumhuriyeti, Hangzhou, TUROB,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları