Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TUROB Başkanı Timur Bayındır, Turizm Haftası Mesajı

15 Nisan, 2017 | 10:37
TUROB Timur Bayındır

TUROB Timur Bayındır

Türkiye Otelciler Birliği Başkanı Timur Bayındır, 17-22 Nisan Turizm Haftası İçin Mesaj Yayınladı;

Turizm, merak ve keşif duygusundan doğarak, ülke ekonomisine ciddi oranda katma değer sağlayan, kültürel  ve sosyal yakınlığı artırarak, hoşgörü ve evrensel barışın kurulmasında önemli bir araç olan, etki alanı en geniş sektördür. Gelişen teknoloji ve erişim imkanları ile seyahat algısı yeni bir anlam kazanmış, Turizm, insanların en önemli motivasyonu ve ihtiyacı haline gelmiştir.

Ülkemizin coğrafi şartları  ve  kültürel çeşitliliği, gelişmiş altyapı imkanları ve yetişmiş insan gücü ile birleşerek, turizmde uluslar arası başarı elde etmesine imkan vermiştir. Son iki yıldır, yaşanan bir takım kaotik olaylar ve güvenlik sorunları neticesinde, Türk turizmi maalesef ki kötü bir dönem içerisine girmiştir. Sektörün dinamik yapısı ile inancını kaybetmeden profesyonel bir şekilde işine bağlılığını devam ettirmesi Türk turizminin gücünü yansıtmaktadır. Bu süreç içerisinde dirayet göstererek var gücüyle emeğini esirgemeyen tüm turizm camiasının, değerli turizm çalışanlarının ve halkımızın Turizm Haftası’nı kutluyor, değerli meslektaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” demiştir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Turizm Haftası, TUROB Başkanı, TUROB Başkanı Timur Bayındır,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları