Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TUROB Başkanı Timur Bayındır öğrencilerle buluştu

28 Nisan, 2010 | 18:05

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Turizm İşletmeciliği Kulübü, turizm sektörünün liderlerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.

Kulüp, geçen haftaki TUREB Başkanı Şerif Yenen konferansından sonra bu hafta da Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) Başkanı Timur Bayındır’ı öğrencilerle buluşturdu.

‘Turizm Endüstrisine Genel Bakış’ konulu bir konferans veren TUROB Başkanı Timur Bayındır, turizm sektöründe iyi bir otelci, iyi bir işletmeci olmak için izlenecek yol hakkında bilgiler verdi.

Sigara içmeyenlere karşı büyük bir saygı duyduğunu ancak, sigara içenlerin de yok sayılmasını istemediğini belirten Bayındır, sigara yasağının işletmelere büyük külfet getirdiğini ve bu sorunun bir an önce çözülmesi gerektiğini söyledi.

GAP bölgesinin kalkınma ve turizm cazibe merkezi haline gelmesi konusuna da değinen Bayındır, bölgede Las Vegas benzeri kumarhane, su kayağı merkezleri ve Disneyland gibi merkezler kurulmasını önerdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Turizm, Şerif Yenen, Timur Bayındır, Timur Bayındır İstanbul Üniversitesi, Turizm Haberleri, Turizm Öğrencileri, TUROB Başkanı, TUROB Başkanı Timur Bayındır,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları