Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB Başkanı Bayındır, TÜRSAB Başkanı Ulusoy Görüşmesi

02 Mart, 2017 | 16:02

timur bayindir basaran ulusoy turob tursab

TÜROB Başkanı Bayındır, TÜRSAB Başkanı Ulusoy Görüşmesi

Türkiye Otelciler Başkanı Timur Bayındır, bugün Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Başaran Ulusoy’u ziyaret etti. Ziyaretin amacı son dönemdeki yapılan çalışmalar ve gelişmeler ile ilgili konularında görüş alışverişinde bulunmak için yapılmıştır. Yapılan ziyaret Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Merkezinde gerçekleşmiş ve görüşmeye TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün de katılmıştır.

TÜROB Başkanı Timur Bayındır’ın 2017 Başlangıcı için Açıklaması ise;

TÜROB geçen gün yaptığı aylık otel doluluk açıklamasında İstanbul otellerinin doluluğunun bu yıl 2016 yılı doluluğundan da düşük başladığını açıkladı. TÜROB Başkanı Timur Bayındır konu ile ilgili açıklamasında ise, ” Fiyatlardaki düşüş devam etmesine rağmen Kasım ve Aralık 2016 doluluk rakamları geleceğe yönelik bizlere umut vermişti. Ancak Ocak ayı rakamları yine umutlarımızı kırdı. Özellikle İstanbul turizmi için vakit geçirmeden acil önlemler almalıyız” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Timur Bayındır, TUROB, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları