Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB Başkanı Bayındır, TÜRSAB Başkanı Ulusoy Görüşmesi

02 Mart, 2017 | 16:02

timur bayindir basaran ulusoy turob tursab

TÜROB Başkanı Bayındır, TÜRSAB Başkanı Ulusoy Görüşmesi

Türkiye Otelciler Başkanı Timur Bayındır, bugün Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Başaran Ulusoy’u ziyaret etti. Ziyaretin amacı son dönemdeki yapılan çalışmalar ve gelişmeler ile ilgili konularında görüş alışverişinde bulunmak için yapılmıştır. Yapılan ziyaret Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Merkezinde gerçekleşmiş ve görüşmeye TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün de katılmıştır.

TÜROB Başkanı Timur Bayındır’ın 2017 Başlangıcı için Açıklaması ise;

TÜROB geçen gün yaptığı aylık otel doluluk açıklamasında İstanbul otellerinin doluluğunun bu yıl 2016 yılı doluluğundan da düşük başladığını açıkladı. TÜROB Başkanı Timur Bayındır konu ile ilgili açıklamasında ise, ” Fiyatlardaki düşüş devam etmesine rağmen Kasım ve Aralık 2016 doluluk rakamları geleceğe yönelik bizlere umut vermişti. Ancak Ocak ayı rakamları yine umutlarımızı kırdı. Özellikle İstanbul turizmi için vakit geçirmeden acil önlemler almalıyız” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Timur Bayındır, TUROB, Türsab,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları