Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB Başkanı Bayındır, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yöneticileriyle Görüştü

18 Temmuz, 2017 | 10:26

TUROB Timur Bayındır

 

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Timur Bayındır, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Baki Alkaçar ve beraberindeki Bakanlık bürokratlarıyla, Novotel İstanbul Bosphorus teras katında henüz açılışı yapılan Mürver Restaurant’ta çalışma yemeğinde bir araya geldi.

TÜROB Başkanı Bayındır, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yöneticileriyle Görüştü

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Kudret Arslan, Genel Müdür Yardımcısı A.Sedat Sert, Kontrolörler Kurulu Başkanı Ramazan Alkan, TÜROB Başkan Yardımcısı Müberra Eresin, TÜROB Genel Müdürü İsmail Taşdemir, Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürü Sertaç F.Karaağaoğlu ve Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı M.Okyay Turan’ın katıldığı toplantıda; Türk ve dünya turizmindeki genel trendler, turizmdeki sayısal veriler, sektördeki son dönem yaşanan gelişmeler ile Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

TÜROB hakkında diğer haberler için Tıklayınız… ( 1 , 2 , 3 )

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Novotel İstanbul Bosphorus, TUROB Başkanı Timur Bayındır,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları