Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, Balkanlar’a Türkiye’yi Tanıtıyor

18 Mart, 2017 | 09:26

balkanlar acente ziyareti

 

TÜROB ( Türkiye Otelciler Birliği) , Balkanlar’a Türkiye’yi Tanıtıyor. Balkanlarda Gelecek Acente Yetkililerini İstanbul’da Ağırlayacak

Türkiye Otelciler Birliği ( TÜROB) bu sene yoğun ve aktif bir rol ile her fuarda Türkiye’yi tanıtmayı ve pazarlamayı hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda, TÜROB tanıtım ve pazarlama hedefinde bulunan Balkanlar’da da gelecek gafta tanıtım çalışmalarında bulunmaya başlayacak. THY ile ortak çalışma yaparak, Belgrad ve Zagreb’den gelecek olan seyahat acenteleri yöneticileri ve kurumsal satış yetkilileri İstanbul’da ağırlanacak. İstanbul’un tarihi ve kültürel bölgelerinin tanıtılacağı programın ev sahipliğini ise THE PEAK ve POİNT HOTEL Taksim üstlenecek. Gelecek kafilenin 25 kişilik olduğu ve 2 hafta boyunca görüşmelerin , tanıtımların yapılacağı bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balkanlar, Türkiye, TUROB,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları