Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜROB, Balkanlar’a Türkiye’yi Tanıtıyor

18 Mart, 2017 | 09:26

balkanlar acente ziyareti

 

TÜROB ( Türkiye Otelciler Birliği) , Balkanlar’a Türkiye’yi Tanıtıyor. Balkanlarda Gelecek Acente Yetkililerini İstanbul’da Ağırlayacak

Türkiye Otelciler Birliği ( TÜROB) bu sene yoğun ve aktif bir rol ile her fuarda Türkiye’yi tanıtmayı ve pazarlamayı hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda, TÜROB tanıtım ve pazarlama hedefinde bulunan Balkanlar’da da gelecek gafta tanıtım çalışmalarında bulunmaya başlayacak. THY ile ortak çalışma yaparak, Belgrad ve Zagreb’den gelecek olan seyahat acenteleri yöneticileri ve kurumsal satış yetkilileri İstanbul’da ağırlanacak. İstanbul’un tarihi ve kültürel bölgelerinin tanıtılacağı programın ev sahipliğini ise THE PEAK ve POİNT HOTEL Taksim üstlenecek. Gelecek kafilenin 25 kişilik olduğu ve 2 hafta boyunca görüşmelerin , tanıtımların yapılacağı bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balkanlar, Türkiye, TUROB,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları