Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turkuaz Havayolları’ndan uçuş açıklaması geldi

24 Kasım, 2010 | 10:34

Turkuaz Havayolları, eylül ayında Ankara merkezli başlattığı iç hat uçuşlarını durdurdu. Şirketten konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

“TURKUAZ Havayolları AŞ olarak, eylül ayından itibaren başlamış olduğumuz Ankara merkezli tarifeli iç hat uçuşlarından kendi ticari kararımız ile bir süreliğine geri çekilme yoluna gitmekteyiz. Turkuaz Hava Yolları AŞ olarak daha öncede yapmış olduğumuz gibi charter ucuslara ve wet lease yontemiyle uçaklarımızı kiralayarak yolumuza devam edeceğiz.”

Turkuaz, Ankara merkezli uçuşlarını; Diyarbakır, Batman, Van, Gaziantep, Trabzon, Antalya, İzmir, Erzurum’a yapıyordu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Batman, diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Trabzon, Turkuaz Havayolları, Turkuaz Havayolları Uçuş Açıklaması, Turkuaz Havayolları Uçuşları, Van,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları