Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turkuaz Havayolları’nın iç hat uçuşları durdu

23 Kasım, 2010 | 14:43

Turkuaz Havayolları’nın, 22 Eylül 2010’da Ankara merkezli 8 iç hat noktasında başlattığı uçuşlar bugün durduruldu.

Şirket sahibi Hidayet Aydoğan çekilme kararının, zarar edilen iç hatlarda daha fazla zarar etmemek için kendileri tarafından alındığını ileri sürdü. Ancak uçuşların, Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından; ilgili havayolunun uçuşlar için gerekli prosedürleri tam olarak yerine getirilemediği gerekçesiyle durdurulduğu teyit edilemeyen bir iddia olarak dillendiriliyor.

Turkuaz Havayolu Ankara merkezli uçuşlarını; Diyarbakır, Batman, Van, Gaziantep, Trabzon, Antalya, İzmir, Erzurum’a yapıyordu. İç hatlara iddialı girdiğini gazete ve televizyon reklamlarıyla duyuran şirketin uçuş sloganı ise “Gökyüzünün yeni rengi”.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Turkuaz Havayolları, Turkuaz Havayolları Batman Uçuşu, Turkuaz Havayolları Diyarbakır Uçuşu, Turkuaz Havayolları İç Hat Uçuşu, Turkuaz Havayolları Uçuşları Durduruldu, Turkuaz Havayolları Van,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları