Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRKSOY, İtalya’da resim sergisi açıyor

14 Ekim, 2011 | 10:54

TÜRKSOY, İtalya’da resim sergisi açıyor / Turizm haberleri

Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY), “TÜRKSOY Resim Sergisi’ni 17-30 Ekim tarihleri arasında İtalya’nın Floransa şehrindeki Auditorium al Duomo’da sanatseverlerle buluşturacak.

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı Türk Dünyası Müzik Topluluğu’nun müzik dinletisi ve Milano Üniversitesi Orizon Dans Topluluğu’nun gösterileri eşliğinde saat 18.30’da gerçekleştirilecek açılış töreninde Floransa Belediyesi, Türk Dili Konuşan Ülkelerin İtalya Büyükelçilikleri ve Floransa’daki diplomatik misyon temsilcileri yer alacak.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya Büyükelçilik, Milano Üniversitesi, resim sergisi, Turizm Bakanlığı, TÜRKSOY, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları