Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkmenistan Ermenistan’a yeni büyükelçi atadı

18 Ağustos, 2010 | 14:40

Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan, Türkmenistan’ın yeni atanan Erivan Büyükelçisi Ata Serdarov’un güven mektubunu kabul etti.

Ermenistan Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, Sarkisyan yeni büyükelçiye görevinde başarılar dileyerek, Ermenistan ile Türkmenistan arasındaki işbirliği ilişkilerin geliştirilmesi ve mevcut ilişkilerin yeni bir düzeye taşınması için çaba harcayacaklarını kaydetti.

Türkmenistan Büyükelçi Serdarov, Sarkisyan’dan önce Dışişleri Bakanı Edvard Nalbandyan ile de bir araya geldi. Serdarov ile Nalbandyan, iki ülke arasındaki mevcut ekonomik, ticari ve diğer alanlardaki ilişkileri değerlendirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dışişleri Bakanı Edvard Nalbandyan, Türkmenistan, Türkmenistan Büyükelçi Serdarov, Türkmenistan Büyükelçisi, Türkmenistan Ermenistan yeni büyükelçi, Türkmenistan Ermenistan'a yeni büyükelçi atadı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları