Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türklerin yeni gözdesi Pamporovo

23 Nisan, 2009 | 15:43

Pamporovo Kayak Turları Bulgaristan’ın en önemli kayak merkezlerinden biri olan Pamporovo son yıllarda Türkler tarafından en çok tercih edilen destinasyonların başında yer alıyor.

Peki neden tercih ediliyor? Öncelikle; batı sınır komşumuza ulaşım rahat bir şekilde sağlanabiliyor, ucuz konaklama imkanları ile tatil sürenizi uzatabiliyorsunuz, el değmemiş doğası ve tarihi mekanları da ilgi görüyor.

Harika doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz geniş orman alanlarına da sahip. Ayrıca, insanları cezbeden renkli gece yaşamı da tercih edilme sebepleri arasında gösterilebilir. Pamporovo’da kaymak… Aralık ayından Nisan ortalarına kadar kayma imkanı bulabilirsiniz.

Her seviyeden kayakçının kullanabileceği geniş pist seçeneklerine sahip olan Pamporovo’da kayak yapmak ayrı bir zevk veriyor insana. Ayrıca çok fazla kayak bilgisine sahip olmanız da gerekmiyor.

Usta kayak hocalarından eğitim pistlerinde alacağınız derslerle güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Bölgede kayak dışında yüzme havuzu, sauna yada bowling salonlarında vakit geçirme imkanlarını da bulabiliyorsunuz. Kısaca, kış sporları açısından Pamporovo tam bir cennet…   
 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bulgaristan, Bulgaristan Kayak, Bulgaristan Pamporovo, Kayak Merkezleri, Kış Sporları, Pamporovo Kayak, Pamporovo Kayak Turları, Pamporovo Oteller, Spor Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları