Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türklerin Favorisi İtalya Turları

19 Eylül, 2017 | 11:56

İtalya Turları

 

İtalya turları son yılların Türklerin en çok tercih ettiği seyahat bölgeleri arasında üst sıralarda yer alıyor

Günümüze kadar tarihi, mimarisi ve şehir merkeziyle en iyi korunan yerlerden biri olan Roma, sanatı ve mimarisiyle hayranlık uyandıran Floransa, romantizmin başkenti Venedik, pizzası ve antik kentleri ile ünlü Napoli, alışveriş ve modanın kalbi Milano… İtalya’nın her şehri bir marka, her şehri ayrı bir dünya!

 

Bir yılda binlerce İtalya turu satın alındı ve erkeklere iki katı oranla en çok kadınlar İtalya turu satın alıyor. İtalya turu ile ilgili tercihlerin başında; ekonomik fiyat, popüler şehirler, tarihi, mimari ve doğal güzelliklerin yanı sıra, alışveriş ve yemekleri geliyor. En yoğun İtalya turu satın alımı Mayıs, Temmuz, Ağustos aylarının dışında özellikle Kasım ayında oluyor ve bu dönemde İtalya’nın yoğun ilgi gördüğü belirtiliyor.

İtalya Amalfi

İtalya plajları’da son yıllarda Türklerin akınına uğruyor. Bunun en önemli nedeni klişeleşmiş turlar yerine farklı yerler keşfedilmek istenmesinin önemli bir etken olduğu belirtiliyor. Daha çok Amalfi sahilleri ve Sardinya adası bu konuda ön plana çıkan seyahat bölgeleri olarak belirtiliyor.

 

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya Turları, Seyahat Bölgeleri, Türkler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları