Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türklerin akın ettiği Yunanistan’daki yaz indirimleri başlıyor!

06 Temmuz, 2018 | 13:18

Türklerin akın ettiği Yunanistan'daki yaz indirimleri başlıyor!

Komşu ülke Yunanistan genelinde ticaretin hareketliliği için her yaz sezonunda düzenlenen büyük indirimler önümüzdeki hafta başlıyor. Batı Trakya’daki Dedeağaç ve Gümülcine gibi şehirlerdeki indirimlere de yakınlığından ötürü Türkler tarafından büyük ilgi gösteriyor.

Yunanistan’da her yaz sezonunda düzenlenen büyük indirimler önümüzdeki hafta başlıyor. Batı Trakya’daki Dedeağaç ve Gümülcine gibi şehirlerdeki indirimlere de yakınlığından ötürü Türkler tarafından büyük ilgi gösteriyor.

Dedeağaç (Alexandroupoli) çarşısı yaz indirimleri sezonuna ve beklenen büyük hareketliliğe hazır. Dedeağaç Ticaret Derneği 9 Temmuz’da başlayıp 31 Ağustos’ta sona erecek indirim sezonu öncesi, mağaza sahiplerini tüketicileri aldatmaya yönelik hareketlerden kaçınmaları konusunda uyardı.

Türklerin akın ettiği Yunanistan’daki yaz indirimleri başlıyor

İndirimlerle ilgili tüketiciyi yanıltmaya yönelik hareketler tespit edildiğinde işletmelere en az 5 bin euro para cezası veriliyor. Bu arada büyük yaz indirimlerinin ilk pazar günü olan 15 Temmuz’da tüm mağazalara saat 11.00-14.00 arası çalışma izni de verildi.

Gümülcine’de (Komotini) de yaz indirimleri 9 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.
Önümüzdeki Pazartesi günü başlayacak olan yaz indirimleri 31 Ağustos Cuma gününe kadar devam edecek.

Gümülcine Ticaret Derneği yayınladığı açıklamayla üyelerini indirim sezonunda her şeyden önce indirimli ürünlerin eski ve indirimli fiyatlarını yazmaları konusunda uyardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alexandroupoli, Dedeağaç, gümülcine, Gümülcine Ticaret Derneği, Komotini, Trakya, Türkiye, Yaz indirimi, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları