Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türklere vize muafiyeti müjdesi

21 Kasım, 2012 | 23:10

AB Bakanı Egemen Bağış, vize muafiyeti müjdesi verdi.

Egemen Bağış,AB Komisyonu’nun içişlerinden sorumlu Üyesi Cecilia Malmström’le Türkiye’ye vize muafiyeti sürecini görüştü.

Bağış,Avrupa Komisyonu yetkililerinin ‘vize muafiyetinin sağlanmasına yönelik yol haritasının birkaç hafta içinde Ankara’ya sunulacağı’ taahhüdünde bulunduklarını kaydetti.

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AB yetkililerine ‘Vizesiz seyahat bize anamızın ak sütü gibi helaldir’ dedi.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bağış,’AB’nin Türkiye’den birtakım beklentileri var, Türkiye’nin de AB’den beklentileri var. Bizim en büyük beklentimiz vatandaşlarımıza uygulanan haksız, hukuksuz ve mantıksız vizelerin son bulması’ dedi.

Egemen Bağış, ‘Biz 75 milyon insanımızın AB üyelerine, Schengen ülkelerine Türkiye Cumhuriyeti pasaportuyla vizesiz gidebilmesini sağlamak istiyoruz. Bu bizim en temel hakkımız ve beklentimizdir. Vizesiz seyahat bize anamızın ak sütü gibi helaldir’ ifadesini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AB Bakanı Egemen Bağış, AB Komisyonu, Avrupa vize, Avrupa Vizesiz seyahat, Başmüzakereci Egemen Bağış, Egemen Bağış, Schengen ülkeleri, Türkler vize, Türklere vize muafiyeti, Türklere vize muafiyeti müjdesi, Vize, Vizesiz seyahat,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
mehmet
23 Kasım, 2012

yeter be kardesim almanyadayim calisiyorum esim ile iki cocugumu yanima getiremiyorum nasil is bu neymis A1 sertifikasi almasi gerekiyormus hanim hic okula gitmemiski turkce okuma yazmasi yok onlar almanca ögrensin diyorlar.yardim edecek biri varmi acaba bana imealime yazabilir saygilar.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Kasım 23rd, 2012 at 15:46 mehmet mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları