Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkler Yılbaşı Tatilinde Nereleri Tercih Ediyor?

26 Aralık, 2016 | 10:03

Türkler Yılbaşı Tatilinde Nereleri Tercih Ediyor? Türk seyahatseverlerin yılbaşı tatilinde en çok tercih ettikleri yerler belli oldu. Yapılan bir araştırmaya göre, yeni yıla İtalya’da girmeyi seviyoruz.

Tatilcilerin otel rezervasyonlarına göre değerlendirildiği araştırmaya göre, Yılbaşı tatili için en çok tercih ettiğimiz ülke İtalya oldu. Daha çok İstanbullu seyahatçilerin ilgi gösterdiği İtalya, Yılbaşı döneminde Türkiye’den yaklaşık yüzde 15 oranında tatilciyi ağırlıyor.

YILBAŞI TURLARI İLE GİDİLEBİLECEK EN GÜZEL YERLER

Yılbaşı tatili sıralamasında ülke bazında ikinci sırada Almanya yer alırken üçüncü sırada ise Fransa bulunuyor.

En çok tercih edilen şehir Paris

Türklerin yılbaşı tatili için tercih ettiği şehirleri listesinde ise ilk sırayı Fransa’nın başkenti Paris aldı. Paris’i sırasıyla Roma, Amsterdam, Londra ve Prag izliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yılbaşı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları