Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkler Yılbaşı Tatilinde Nereleri Tercih Ediyor?

26 Aralık, 2016 | 10:03

Türkler Yılbaşı Tatilinde Nereleri Tercih Ediyor? Türk seyahatseverlerin yılbaşı tatilinde en çok tercih ettikleri yerler belli oldu. Yapılan bir araştırmaya göre, yeni yıla İtalya’da girmeyi seviyoruz.

Tatilcilerin otel rezervasyonlarına göre değerlendirildiği araştırmaya göre, Yılbaşı tatili için en çok tercih ettiğimiz ülke İtalya oldu. Daha çok İstanbullu seyahatçilerin ilgi gösterdiği İtalya, Yılbaşı döneminde Türkiye’den yaklaşık yüzde 15 oranında tatilciyi ağırlıyor.

YILBAŞI TURLARI İLE GİDİLEBİLECEK EN GÜZEL YERLER

Yılbaşı tatili sıralamasında ülke bazında ikinci sırada Almanya yer alırken üçüncü sırada ise Fransa bulunuyor.

En çok tercih edilen şehir Paris

Türklerin yılbaşı tatili için tercih ettiği şehirleri listesinde ise ilk sırayı Fransa’nın başkenti Paris aldı. Paris’i sırasıyla Roma, Amsterdam, Londra ve Prag izliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yılbaşı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları