Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’ye tatile gidecek İngiliz turistlere seçim uyarısı!

06 Haziran, 2018 | 11:28

Türkiye'ye tatile gidecek İngiliz turistlere seçim uyarısı!

Türkiye’ye tatile gidecek İngiliz turistlere seçim uyarısı geldi. İngiliz hükümeti, yaklaşan seçimler öncesi Türkiye ile ilgili seyahat tavsiyelerinde güncelleme yaptı.

Yaklaşan seçimler İngiltere öncesi Türkiye’ye tatile gidecek olan vatandaşlarına seyahat tavsiyelerinde bulundu.

24 Haziran’da Türkiye’de cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin yapılacağı ifade eden açıklamada, Türkiye’nin önde gelen kentlerinde seçimler öncesi protesto gösterileri ve yürüyüşler olacağı belirtildi.

Türkiye’ye tatile gidecek İngiliz turistlere seçim uyarısı

İngiltere hükümeti, Türkiye’ye gidecek olan turistlere büyük gösterilerin yapılacağı noktalardan uzak durmaları tavsiye ederken, yerel otoritelerin tavsiyelerine de uyulması çağrısını yineledi.

İngiltere’nin seyahat tavsiyesinde, Türkiye’nin güneydoğusundaki Şırnak, Diyarbakır, Mardin, Siirt, Kilis, Hatay, Şanlıurfa, Tunceli, Gaziantep ve Hakkari’ye seyahat edilmemesi uyarısı da yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İngiliz turist, İngiliz turistlere seçim uyarısı, İniltere hükümeti, kilis, Mardin, Şanlıurfa, Siirt, Şırnak, Tunceli,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları