Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’ye dev yatırım

25 Nisan, 2009 | 13:31

Microsoft'tan Türkiyeye Dev Yatırım Bir günlük kısa bir ziyaret için Türkiye’ye gelen Ballmer, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’in yanı sıra önde gelen kuruluşların yöneticileri ile de görüşmeler yaptı.

Steve Ballmer Başbakanlık Yatırım Ajansı Başkanı Alparslan Korkmaz ile basın mensuplarının sorularını yanıtlarken Microsoft’un Türkiye’de yaptığı yatırmların da altını çizdi.

E-devlet, eğitim, sağlık ve oyun alanlarından yenilikçi yazılımların gerçekleştirilmesi için çalışmalarda bulunacak olan merkezde Microsoft müşterileri ve işortakları en uygun yazılımları geliştirmek üzere işbirliği gerçekleştirecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hüseyin Çelik, Microsoft Yatırımı, Recep Tayyip Erdoğan, Steve Ballmer, Teknoloji Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları