Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin turizmin başkenti Antalya, Almanya’da ilk sıraya yerleşti!

13 Eylül, 2018 | 10:47

Türkiye'nin turizmin başkenti Antalya, Almanya’da ilk sıraya yerleşti!

Türkiye’nin turizmin başkenti Antalya, Almanya’da ilk sıraya yerleşti. Almanya’nın en önemli 10 tatil destinasyonu ve havalimanı üzerinden her ay yapılan ölçümlerde Ağustos ayı değerlendirmesinde Antalya Havalimanı birinci sıraya yerleşti.

Almanya’nın en önemli 10 tatil destinasyonu ve havalimanı üzerinden Traveltainment tarafından her ay yapılan ölçümlerde Türkiye’nin turizm başkenti Antalya Havalimanı ilk sıraya yerleşti. Yapılan Ağustos ayı değerlendirmesinde Antalya Havalimanı geçen senenin aynı dönemine göre %31 artışla birinci sıraya yükseldi.

Türkiye’nin turizmin başkenti Antalya, Almanya’da ilk sıraya yerleşti!

Bu yılın Ağustos ayı ölçümlerine göre en çok rezervasyon alan 10 destinasyondan sadece Türkiye’nin turizm başkenti Antalya ve Hurghada artış gösterirken, özellikle İspanya ve Yunan Adaları Ağustos ayını geçen senenin altında geçirdi.

Seyahat bürolarından rezervasyon yapan Alman turistlerin tatil için Ağustos ayında ortalama 870 euro ödedikleri ifade edildi.

Almanya’da bu yıl gerçekleşen Ağustos ayı rezervasyonlarının en önemli havalimanlarının geçtiğimiz yıla göre oransal değişimi yüzde olarak şu şekilde:

1. Antalya +31
2. Hurghada + 17
3. Varna -2
4. Heraklion -6
5. Rodos -13
6. Arrecife -18
7. Palma -18
8. Teneriffa -20
9. Fuerteventure -21
10 Las Palmas -23

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Antalya Havalimanı, Hurghada, Traveltainment, Turizm başkenti Antalya, Türkiye'nin turizm başkenti Antalya, Yunan Adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları