Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin Turistik Cazibesi Düştü

03 Ocak, 2017 | 09:48

Türkiye’nin Turistik Cazibesi Düştü

Rusya Turizmciler Birliği, İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonrası Türkiye’nin turistik cazibesinin düştüğünü bildirdi.

İstanbul Ortaköy’de 39 kişinin yaşamını yitirdiği hain saldırının yankıları sürüyor. Dünya liderleri ve siyasilerden Türkiye’ye destek mesajları yağarken Rusya Turizmciler Birliği (RST) de yaşanan terör olayı sonrası bir açıklama yaptı.

Birliğin basın sözcüsü Irina Tyurina, Reina saldırısının İstanbul’un turistik cazibesini düşürdüğünü öne sürdü. Irina Tyurina, ayrıca bugünlerde insanların Türkiye’ye gidip gitmeyeceği üzerine daha çok düşündüklerini söyledi.

Paket turlarla Türkiye’ye gelen Rus turistlerin bundan vazgeçmeyeceğini belirten Tyurina, kendi başına İstanbul’a gelenlerinse bu tatili bir daha düşüneceklerini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Reina, Rusya, Turizm,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları