Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin liderlerinin yılbaşı programı belli oldu!

29 Aralık, 2017 | 14:06

Yılbaşına sayılı günler kala Türkiye’nin siyasetine yön veren liderlerin de yeni yıla nerede gireceği belli oldu. Erdoğan İstanbul, Kılıçdaroğlu 2018’e Ankara’da ‘Hoş geldin’ diyecek.

2018’e az süre kala siyasetin önemli isimlerinin yılbaşını nerede kutlayacakları da belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yılı İstanbul’da karşılarken, Başbakan Binali Yıldırım ise yılın son gününü, parti çalışmalarına ayıracak.

Yıldırım, 31 Aralık Pazar günü AK Parti’nin Burdur ve Isparta 6. olağan il kongrelerine katılacak.

Kılıçdaroğlu 2018’e Ankara’da girecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumartesi günü Adana il kongresine katılması bekleniyor. CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun yeni yıla da Ankara’da ailesiyle gireceği öğrenildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de yılbaşında Ankara’da geçirecek olan siyasetçilerden olacak.

Akşener, İstanbul’da ailesiyle olacak

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise İstanbul’da ailesiyle yılbaşını geçirecek.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu de siyasetin ve Türkiye’nin başkenti Ankara’da yeni yıla girecek.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, yılbaşını İstanbul’da ailesiyle geçirecek. Aksakal, yeni yılın ilk haftasında ise Trakya’da bölge toplantılarıyla parti çalışmalarına devam edecek.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ise yılbaşında, bir yılı aşkındır tutuklu bulunduğu Edirne F Tipi Cezaevi’nde girecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Edirne F Tipi Cezaevi, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, İstanbul yılbaşı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Yılbaşı programı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları