Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin ilk gıda kongresi 4 Aralık’ta

26 Kasım, 2009 | 09:44

Samim Saner Türkiye’nin ilk Gıda Güvenliği Kongresi 4 Aralık’ta İstanbul Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde düzenlenecek.

Bu yıl Tarım Bakanlığı’nın başlattığı “Güvenilir Gıda, Sağlıklı Yaşam” kampanyası kapsamında gerçekleşecek olan kongrede gıda güvenliği bilimsel bir platformda tartışılacak.

Kongrenin koordinatörlüğünü üstlenen Gıda Güvenliği Derneği (GGD) Başkanı Samim Saner, “Kongreyi, Uluslararası Gıda Güvenliği Kurumu (IAFP-International Association for Food Protection) da destekliyor. Kongreyle bilim adamları, sanayiciler ve tüketici örgütleri, uluslararası boyutta bir araya gelecek. Bu organizasyon sektöre büyük bir güç kazandıracak” açıklamasını yaptı.

Bilim adamları, bürokratlar, sanayiciler, basın ve tüketici örgütlerini uluslararası boyutta bir araya getirecek kongreye, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker’le Uluslararası Gıda Güvenliği Kurumu Başkanı Vickie Lewandowski de katılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bilim adamları Gıda Kongresi, Gıda Güvenliği Derneği, Gıda Güvenliği Derneği Haberleri, Gıda Güvenliği Derneği Samim Saner, Gıda Kongresi 4 Aralık, Samim Saner, Uluslararası Gıda Güvenliği Kurumu, Uluslararası Gıda Kurumu, Vickie Lewandowski, Vickie Lewandowski Gıda Güvenliği, Vickie Lewandowski Gıda Kongresi, Vickie Lewandowski Haberleri, Vickie Lewandowski Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları