Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin ihracat şampiyonu THY unvanını korudu!

27 Eylül, 2018 | 10:49

Türkiye'nin ihracat şampiyonu THY unvanını korudu!

Türkiye’nin ihracat şampiyonu THY unvanını korudu. Türk Hava Yolları, Fortune 500 Türkiye kapsamında 8 milyar 50 milyon dolarlık hizmet ihracatıyla Türkiye’ye en fazla döviz kazandıran şirket olurken, 2008’den bu yana elinde tuttuğu ihracat şampiyonu unvanını da korudu.

Türkiye’nin dünyaca ünlü marka şirketi Türk Hava Yolları (THY), 2008’den beri zirvede olduğu Fortune 500 Türkiye’nin ihracat sıralamasında bu yıl da yerini korudu.

Türkiye’nin ihracat şampiyonu THY unvanını korudu

Gökyüzündeki yolculuğunu 85 yıldır sürdüren şirket, Türkiye’nin büyüme sürecinde de bayrak taşıyıcı olmaya devam etti.

Son 10 yılda yakaladığı yükselişle dünyanın en iyi hava yolu şirketleri arasında yerini alan ve 122 ülkede uçtuğu 304 noktayla yolcularına geniş bir uçuş ağı sunan THY, Türkiye’nin marka elçisi olmanın gururunu yaşıyor. THY, ülke ekonomisine hizmet ve istihdam alanlarında yaptığı katkıların yanı sıra en fazla tanınan Türk markası özellikleriyle de öne çıkıyor.

“Yeni Havalimanı ile daha büyük hayalleri gerçeğe dönüştüreceğiz”

THY’den yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen THY Genel Müdür Yardımcısı Murat Şeker, “Yolcularımıza, Türk misafirperverliği ile sunduğumuz ayrıcalıklı uçuş deneyimi ve hedeflerimize yönelik attığımız adımlar sayesinde küresel sivil havacılık pazarındaki payımız gün geçtikçe artmaktadır.

Markamız ürettiği değerlerle bugün, Türkiye’nin gelişimi, ihracatı ve marka bilinirliği açısından çok önemli bir yerde durmaktadır. Çalışmalarımızın böyle değerli ödüllere layık görülmesi, yeni hedeflerimize uçmaya hazırlanırken bizlere cesaret vermektedir. İstanbul Yeni Havalimanı ile daha büyük hayalleri gerçeğe dönüştüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fortune 500, İstanbul yeni havalimanı, Murat Şeker, THY Genel Müdür Yardımcısı, THY ihracat şampiyonu, THY unvanını korudu, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları