Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin En İyi İş Oteli Wyndham Kalamış seçildi

02 Eylül, 2013 | 12:38

Türkiye'nin En İyi İş Oteli Ödülü Wyndham Kalamış seçildi Wyndham Kalamış ,Turizm Oskarları olarak kabul edilen ve bu sene 20. kez düzenlenen World Travel Awards’ta turizm profesyonelleri tarafından oylanarak ‘’Türkiye’nin En İyi İş Oteli” ödülüne layık görüldü.

Uluslararası Wyndham Oteller Grubu’nun bu marka ile Türkiye’deki ilk yatırımı olan Wyndham Kalamış, ilk yılında  bu prestijli ödülün sahibi oldu.

Turizmin Kırmızı Halısı, Antalya’daydı!

31 Ağustos’ta Antalya’da gerçekleşen ödül töreni, uluslararası turizmcilerin ve basının ilgi odağı oldu. Bu yıl 20. kez gerçekleşen Dünya Seyahat Ödülleri’nde, görkemli bir gala gecesi ile dağıtılan ödüller, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen turizm sektörünün en iyilerini bir araya getirdi.

Türkiye’nin En İyi İş Oteli ödülüne layık görülen Wyndham Kalamış’ın ödülünü almak üzere Antalya’da bulunan Genel Müdür Alper Can Bulcum “Wyndham Otel Grubu’nun Türkiye’deki ilk yatırımı olarak birinci yılımızda bu kadar prestijli bir ödüle layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Amacımız Anadolu yakasının en gözde oteli olan Wyndham Kalamış Marina’yı dünyanın bildiği bir otel haline getirmek. Bizlere oy veren herkese çok teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
En İyi İş Oteli, Kalamış, Turizm Haberleri, Türkiye, Türkiye En İyi İş Oteli, Türkiye'nin En İyi İş Oteli, Wyndham, Wyndham Kalamış, Wyndham Kalamış ödül, Wyndham Otel Grubu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları